O firmie

Firma BOSCH Car Service Wojciech Walenciak istnieje od 1990 roku. Jesteśmy firmą zatrudniającą bardzo dobrze wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy właściwy sprzęt, który pozwala na wykonanie kompletnych usług serwisowych, niezależnie od marki i modelu samochodu, dając pewność, iż standard BOSCH Service jest identyczny ze standardem funkcjonowania każdego BOSCH Service w Europie. Obecnie sieć BOSCH Service zrzesza ponad 13 500 placówek serwisowych funkcjonujących w 131 krajach świata, z czego 330 znajduje się w Polsce.

Świadczymy usługi z dziedziny elektroniki, elektromechaniki, diagnostyki komputerowej oraz mechaniki pojazdowej. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem komputerowym do diagnostyki i obsługi samochodów wszystkich marek.

Posiadamy duże, wieloletnie doświadczenie w obsłudze, naprawie i montażu układów klimatyzacji.

Specjalizujemy się również w systemach ogrzewania postojowego renomowanych firm Eberspreacher i Webasto

Jesteśmy jednym z pierwszych serwisów samochodowych w Polsce, który zajmuje się naprawą oraz wymianą automatycznych skrzyń biegów. Jesteśmy autoryzowanym przdstawicielem niemickiej firmy ZF.

Firma BOSCH Car Service Wojciech Walenciak wspópracuje z firmami ubezpieczeniowymi, wykonując naprawy powypadkowe. Posiadamy własną pomoc drogową do dyspozycji przez 24h. Obiekt nasz jest objęty ochroną przez całą dobe, co zapewnia bezpieczeństwo pozostawionych u nas samochodów.

Od 2005 roku posiadamy wdrożony system ISO 9001:2000.

W ramach każdej usługi bezpłatnie dokonujemy sprawdzenia: